Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

KALENDARZ NA 2019 ROK

STYCZEŃ

28.01-8.02. – ‘Zima w mieście”

LUTY

16-17.02 –WOM –Juniorzy – (Akademia Walki Warszawa ul. Kinowa 19

MARZEC

02-02.03.- Mistrzostwa Mazowsza Juniorów/ Mistrzostwa Płocka Kadetów i kadetek – Płock

18-24.03 – Mistrzostwa Polski Juniorów – Konin

26-30.03 – Mistrzostwa Polski Seniorek i Juniorek – Grudziądz

KWIECIEŃ

06-07.04 – WOM- Kadeci – (Akademia Walki Warszawa ul. Kinowa 19)

06-07.04 – I Turniej Eliminacyjny kadetek do OOM – Grudziądz

25-28.04 – II Turniej Eliminacyjny kadetek do OOM – Gliwice

27-28.04 – Mistrzostwa Mazowsza Kadetów

MAJ

10-14.05. – Konsultacja szkoleniowa kadetów

21-26.05.- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – kadeci –Ostrowiec Św.

22-25.05 – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży –kadeci –Ostrowiec Św.

CZERWIEC

01.06- Badania diagnostyczne kadr WM OZB

15-16.06 – Międzynarodowy Turniej „Ziemi Nowodworskiej” – Nowy Dwór Maz.

23-30.06. – Akademickie Mistrzostwa Polski – Łomża

LIPIEC

01-31.07 – Akcja „LATO WM OZB”

SIERPIEŃ

15-24.08 –Zgrupowanie szkoleniowe kadr WM OZB – COS Giżycko

WRZESIEŃ

07-08.09 – WOM- młodzicy – (Akademia Walki Warszawa) ul. Kinowa 19

07-08.09.- Młodzieżowe Mistrzostwa Mazowsza

14-15.09. – Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

16-21.09  -Mistrzostwa Polski Młodzików /Łomża/

18-22.09.- Konsultacja szkoleniowa kadry młodzików WM OZB

21-22.09.-  Puchar Mazowsza

PAŹDZIERNIK

01-05.10- Konsultacja szkoleniowa młodzieżowej kadry WM OZB

05-06.10- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

06-12.10.- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn – Ciechocinek

17-20.10 -  Puchar Polski Kadetek i Kadetów

17-21.10 – Konsultacja szkoleniowa kadry WM OZB juniorów

24-27.10 – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet

24-27.10. – Puchar Polski Juniorek i Juniorów

LISTOPAD

09-10.10 – Puchar Mazowsza

14-17.11 – Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana – Raszyn

26-30.11- Mistrzostwa Polski Seniorów –Opole

GRUDZIEŃ

Międzynarodowy Turniej im. Kazimierza Paździora- Radom