Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

KOMUNIKAT NR 10/2020 WYDZIAŁU SPORTOWEGO

KOMUNIKAT  Nr.10/2020

WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

 

 

Wydział Sportowy WM OZB przesyła listę zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Mazowsza Juniorów Młodszych 11-13.09.2020 r.

W związku z tym  informujemy że dnia 11.09.2020 odbędą się walki tylko w tych kategoriach w , których jest więcej niż 4 zawodników.

Waga i badanie lekarskie zgodnie z wcześniejszym komunikatem odbędzie się o godz. 13.00-14.00, konferencja techniczna (losowanie) zostanie przeprowadzona o godz. 14.30 a walki turniejowe rozpoczną się o godz. 16.00.

 

UWAGA

 

Ze względu na zmianę Regulaminu Mistrzostw Polski Juniorów , które odbędą się we Włocławku w dniach 23-27.09.2020 r. że zawody nie są "otwarte" a każdy Okręgowy Związek Bokserski może reprezentować tylko jeden zawodnik zmuszeni jesteśmy w trzech kategoriach wagowych 64kg , 69kg, +91 kg przeprowadzić eliminacje i wyłonić Mistrza Mazowsza, który będzie reprezentował WM OZB na tych mistrzostwach.

W pozostałych kategoriach wagowych zostali wyłonieni mistrzowie na Mistrzostwach Mazowsza rozegranych w marcu 2020 r w Akademii Walki Warszawa.

Walki odbędą  się na turnieju w dniach 11-13.09.2020 r. w Akademii Walki Warszawa.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 10.09.2020 r. na adres e-mailowy wojciech.nagorny@interia.pl  .

Wszelkie pytania i wątpliwości należy zgłaszać do p. Dariusza Karpińskiego Tel.796 050 025.

 

LISTA STARTOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH(KADECI)

 

Kat. 46 kg vacat

 

Kat. 48 kg vacat

 

Kat. 50 kg

  1. Nikodem Szafarz                               Boxing Radom

Kat. 52 kg.

  1. Franciszek Delura                              Knockout Bielany

Kat. 54 kg

  1. Mateusz Dyniewicz                            Żoliborska Szkoła Boksu
  2. Maciej Liszewski                                Knockout Bielany
  3. Michał Dąbrowski                              Legia Fight Club

Kat. 57 kg

  1. Jakub Skuza                                       Knockout Bielany

 

 

Kat. 60 kg

  1. Kacper Przybyłowski                         Box Garda Marki
  2. Maurycy Pajdziński                            NOSiR Nowy Dwór Maz.
  3. Igor Rosik                                          SMS Warszawa
  4. Adam Paryż                                       SMS Warszawa

Kat. 63 kg.

  1. Kacper Machnio                                 Boxing Radom
  2. Michał Bultrowicz                              Legion. Akademia Sportów Walki
  3. Piotr Jaskulski                                    Szkoła Walki Kime Bemowo
  4. Oskar Rybaczyk                                 NOSiR Nowy Dwór Maz.
  5. Jakub Walczak                                               Gladiator Warszawa
  6. Konrad Kamiński                               Legia Fight Club

Kat. 66 kg

  1. Kacper Cieszkowski                           Wisła Płock
  2. Mateusz Maj                                       NOSiR Nowy Dwór Maz.
  3. Mateusz Ładniak                                Gladiator Warszawa
  4. Jakub Modzelewski                            Knockout Bielany

Kat. 70 kg

  1. Michał Dąbrowski                              Champion Wołomin
  2. Norbert Sadowski                               SMS Warszawa
  3. Paweł Ruciński                                              SMS Warszawa
  4. Olaf Szcześniak                                 Knockout Bielany

Kat. 75 kg

  1. Jakub Bondel                                     Boxing Radom

Kat. 80 kg

  1. Ryszard Olender                                Boxing Radom
  2. Dawid Andrzejewski                          KB Legia W-wa.
  3. Antoni Brzeziński                              Rocky Żyrardów

Kat. +80 kg

  1. Jakub Lis                                            Zamłynie Radom
  2. Patryk Porzyczka                               BTS Broń Radom
  3. Piotr Orzechowski                              Radomiak Radom
  4. Szymon Dobrzeniecki                                    Victoria Regimin
  5. Michał Wożniczko                             SMS Warszawa

 

 

 

V-ce Prezes ds. Sportowych WM OZB

Wojciech Nagórny