Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

KOMUNIKAT NR 3/2020 WYDZIAŁU SPORTOWEGO

KOMUNIKAT NR.3/2020

WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

 

Komunikat Organizacyjny

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych 2020

oraz

Finały Mistrzostw Mazowsza Juniorów 2020

 

1. Organizatorzy turnieju:

  • "Klub bokserski Płock" – sekcja bokserska Wisła Płock,
  • Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski,

2. Terminy zawodów:

  • 21-22.03.2020 r.

3. Miejsce zawodów:

  • hala sportowa Borowiczki, ul. Korczaka 10, Płock.

4. Uczestnictwo:

  • Prawo startu w zawodach:
    • "Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych" mają zawodnicy oraz zawodniczki z roczników 2004-2005, posiadający książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi oraz ważnymi licencjami PZB. Mistrzowie Mazowsza będą mieć prawo startu w zawodach eliminacyjnych /strefowych  w Łodzi/ do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 2020 (OOM 2020).
    • Startujące kluby muszą mieć aktualną licencję PZB oraz opłacone składki w OZB.
    • „Finały Mistrzostw Mazowsza Juniorów” mają zawodnicy, którzy zakwalifikowali się do finałowych walk w ramach Mistrzostw Mazowsza Juniorów, które odbyły się w dniach
      07-08.03.2020 r, posiadający książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi oraz ważnymi licencjami PZB.
  • Walki odbywać się będą według regulaminu PZB:
    • Juniorzy Młodsi (3 rundy po 2 minuty z przerwami jednominutowymi pomiędzy rundami),
    • Juniorzy (3 rundy po 3 minuty z przerwami jednominutowymi pomiędzy rundami).
  • Uczestnicy muszą posiadać ubezpieczenie od NNW i OC.
  • Każdy z klubów musi posiadać własny sprzęt turniejowy zgody z regulaminem PZB (rękawice 10 oz.
    I 12oz. dla juniorów od kategorii 69kg włącznie  oraz kaski z atestem AIBA).
  • Zgłoszenia do turnieju należy kierować do organizatorów do 18 marca 2020 r. na adres wojciech.nagorny@interia.pl.
  • W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko zawodnika, kategorię wagową, klub, nr. licencji oraz PESEL.

5. Program zawodów:

                I dzień (21 marca)

                godz. 9.00 – 10.00 – badania lekarskie i waga

                godz.10.30 – konferencja techniczna /losowanie/

                godz. 13.00 – start walk

                II dzień (22 marca)

                godz. 8.00 – 9.00 – badania lekarskie i waga

                godz. 12.00 – start walk

6. Warunki finansowe:

Przejazd, nocleg oraz wyżywienie uczestników zawodów po stronie klubów/uczestników.

7. Informacje:

Dariusz Karpiński (przewodniczący wydz. wyszkolenia – 796 050 025 lub karpinskidarek@gmail.com),

Konrad Kowal (koordynator sekcji bokserskiej Wisła Płock) – 796 532 591 lub boks@wisla-plock.pl.

 

1. Hotel "Martus" – 600 m do hali sportowej, 6 min. pieszo.

ul. Lubuska 15

09 - 408 Płock
tel. (24) 264-83-10

 

2. Pokoje Gościnne "MAŁASÓWKA” – 700m od hali sportowej,  6 min. pieszo.
ul. Korczaka 35
09-408 Płock
tel. 24 264 84 26

tel. kom. 505 201 914

 

3. Hotelik pod Lasem – 700 m od hali sportowej, 9 min. pieszo.

ul. Grabówka 78

09-408 Płock

tel. kom. 798 795 498

 

4. Pokoje gościnne "Róża" – 2 km – 25 min. pieszo.

ul. Wiśniowa 12

09-410 Płock

tel. kom. 608 203 022

 

5. Pensjonat "Koala"– 2 km – 25 min. pieszo.

ul. Wiśniowa 10

09-410 Płock
tel. 24 263 55 13

tel. kom. 607 133 455

 

6. Pensjonat "Wisła" – 250m od hali sportowej,  3 min. pieszo.

ul. Harcerska 102
09-408 Płock

tel. 24 264 83 17
tel. kom. 509 484 648

 

7. Pokoje gościnne "Adaś" – 1,5 km od hali sportowej,  18 min. pieszo.

ul. Borowicka 60

09-408 Płock

tel. kom. 503 672 497

 

8. Kwatera Prywatna – 600 m – 7 min. pieszo.

ul. Grabówka 84

09-408 Płock

tel. kom. 609 421 483

 

 

Wszelka inna baza hotelowa dostępna pod linkiem:

 

http://www.turystykaplock.eu/kategoria/noclegi-w-plocku

 

MISTRZOSTWA  MAZOWSZA JUNIORÓW

21.03.2020

Kat. 60 kg

Półfinał

Maks Romaniuk/MKS Pilica Białobrzegi/ - Paweł Sulęcki/Legionowska Akademia Sportów Walki/

22.03.2020

Finał

Bartosz Suchecki/KS Raszyn/ - zwycięzca półfinału

 

Kat. 64 kg

Józef Szafarz/ RKB Boxing Radom/ - Jakub Sulęcki/Legionowska Akademia Sportów Walki/

 

Kat. 69 kg

21.03.2020

Półfinał

Jakub Lao/MKS Pilica Białobrzegi/ - Cezary Znamiec/RKB Boxing Radom/

22.03.2020

Finał

Jan Żurakowski/SMS Warszawa/ - zwycięzca półfinału

 

Kat. 75 kg

Finał

Damian Strzelec/BTS Broń Radom/ - Sejfulla Askhabov/NOSiR Nowy Dwór Maz./

 

 

Przewodniczący Wydz. Sportowego WM OZB

Wojciech Nagórny