KOMUNIKAT NR.3/2021 WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

KOMUNIKAT NR.3/2021

WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

Wydział Sportowy WM OZB informuje iż zgodnie z komunikatem Wydziału Wyszkolenia oraz Wydziału Organizacyjnego Polskiego Związku Bokserskiego:

1. Mistrzostwa Polski Juniorów zostają przełożone na drugie półrocze 2021 roku. Termin oraz miejsce rozegrania zawodów zostanie podany w możliwie krótkim terminie.
  2. II Turniej kwalifikacyjny do OOM Kadetek odbędzie się w Grudziądzu 3-5.06.2021 roku zostanie on połączony z turniejem selekcyjnym do Kadry Narodowej Młodzików przed Mistrzostwami Europy.
  3. Mistrzostwa Polski Juniorek – zostaną rozegrane w Bolszewie , w dniach 17-20.06.2021 r.
  4. Finały OOM Kadetek i Kadetów zostaną rozegrane w Spale w dniach 20-25.08.2021 r
  5. Termin turnieju selekcyjnego do Kadry Narodowej Kadetów zostanie podany na stronie PZB w możliwie krótkim terminie.

V-ce Prezes ds. Sportowych WM OZB