KOMUNIKAT NR.8/2019 WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

KOMUNIKAT NR. 8/2019

WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

Wydział Sportowy WM OZB pragnie poinformować iż troje reprezentantów Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego  na zaproszenie Indyjskiej Federacji Bokserskiej bierze udział w „ II INDIAN OPEN INTERNETIONAL BOXING TOURNAMENT” , który rozgrywany jest w miejscowości Guwahati.

W turnieju uczestniczy 13 państw takich jak, Polska,Indie,Włochy,Zambia,Uzbekistan,Tajlandia,Tadzykistan,Turkmenistan, Filipiny, Nepal,Mauritius,Bhutan i Argentyna.

Nasze OZB reprezentują Aleksandra Smuklerz w kategorii do 75 kg., która w dniu jutrzejszym będzie walczyła z reprezentantką gospodarzy Nupur, Damian Szczepański w kategorii do 60 kg będzie walczył również jutro z zawodnikiem z Uzbekistanu Abdurasulov Shunkor natomiast Aleksander Celejewski w kategorii do 91 kg skrzyzuje rękawice z zawodnikiem Indii Sumit Sangwan.

Wszystkim reprezentantom życzymy powodzenia i czekamy na pomyślne wieści z dalekiej Indii.

Przew. Wydz. Sport.

WM OZB