Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

VII MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW -KOMUNIKAT KOŃCOWY

W dniach 23-28.2018r. w Grudziądzu odbyły się VII Indywidualne Mistrzostwa Polski
Młodzików. Udział wzięło 135 zawodników z 66 klubów, reprezentujących 14 Okręgowych
Związków Bokserskich.
Duży sukces w tych Mistrzostwach osiągnęli zawodnicy NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Maurycy Pajdziński w wadze 50 kg oraz Jakub Skuza z Pięściarza Warszawa w wadze 54 kg zdobywając tytuł Mistrza POlski. Ponadto brązowe medale zdobyli: Miłosz Krawiecki z Gladiatora Warszawa w kat. 38,5 kg, Oskar Rybaczyk NOSiR Nowy Dwór Maz. w kat. 50 kg, oraz Błażej Pietrzyk z BTS Broń Radom w kat. +105 kg.
 
Klasyfikacja indywidualna:
Kat. 38,5 kg. 1. LEWANDOWSKI Adrian - GKS Łokietek Brześć Kujawski
2. KUCHAREWICZ Mateusz - UKS Boxing Sokółka
3. KRAWIECKI Miłosz - Gladiator Warszawa
GŁOWACKI Olaf - SKB Star 1926 Starachowice
5-6 WOLAN Maurtcy - ZKB Jaskinia Lwa Ziębice
PLUTA Bartosz - KS Ziętek Team Kalisz
 
Kat. 40 kg. 1. DEPTUŁA Kacper - PKS Gwardia Szczytno
2. PODSTAWEK Paweł - KS Górnik Polkowice
3. SKRZYPIŃSKI Albin - KS Ziętek Team Kalisz
ZIĘTEK Kacper - KS Ziętek Team Kalisz
 
Kat. 41,5 kg. 1. STEFANIAK Igor - KS Boxing Team Chojnice
2. NICIŃSKI Norbert - KB Legia Chełmża
 
Kat. 43 kg. 1. NOWOK Oliwier - KS Spartan Knurów
2. BEDNAREK Gerard - KS Górnik Polkowice
 
Kat. 44,5 kg. 1. MOŻEJKO Kacper - BKS Skorpion Szczecin
2. BLECHARZ Ksawier - JKB Jawor Team Jaworzno
 
Kat. 46 kg. 1. CHABROWSKI Piotr - BKS Skorpion Szczecin
2. ULEWICZ Maksymilian - BKS Olimp Szczecin
3. SIENKIEWICZ Gracjan - UKS Unia Hajnówka
KRAMARZ Aleks - BKS Orkan Gorzów Wielkopolski
5-6 GAZARKIEWICZ Krzysztof MLKS Sparta Złotów
KROLL Kacper - MLKS Sparta Złotów
 
Kat. 48 kg. 1. ALEKSIEJUK Kacper - BKS Hetman Białystok
2. LISIK Krzysztof - KS Copacabana Konin
3. OWSIANY Szymon - KS Ziętek Team Kalisz
PRUSINOWSKI Bartosz - UKS Orlęta Łuków
5-8 CYRANOWICZ Bartosz - KS Raszyn
PASZYŃSKIMaksymilian - Sporty Walki Rawicz
IŻYK Konrad - ZKB Jaskinia Lwa Ziębice
STAWICKI Konrad - WKB Gryf Wejherowo
9. SZTYBER Nikodem - RKB Boxing Radom
 
Kat. 50 kg. 1. PAJDZIŃSKI Maurycy - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
2. BRZOZOK Oskar - BKS Jastrzębie Zdrój
3. GULUYEV Bahram - MKS Start Grudziądz
ZAWADZKI Gracjan - KS Cristal Białystok
5-8 KAMROWSKI Nikodem - KS Obra Zbąszyń
CYPRIAN Kamil - BKS Olimp Szczecin
JANISZEWSKI Kacper - KSW Róża Karlino
ZAPADKA Patryk - BKS Orkan Gorzów Wielkopolski
9-10 URBAŃSKI Kamil - BKS Tiger Łomża
GREDECKI Filip - KB Legia Chełmża
 
Kat. 52 kg. 1. ROŚKOWICZ Bartłomiej - MOSM Tychy
2. KACPROWICZ Paweł - DKB Dzierżoniów
3. LEMAŃCZYKAlan - Wilk Kościerzyna
WIS Damian - Boks Polonia Świdnica
5-8 DI GUSTO Łukasz - KS WISŁA Tczew
SMOŁA Paweł - KS Cristal Białystok
KRAKOWIAK Kacper - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
GROMKO Robert - KS Cristal Białystok
9-10 KANIA Filip - SKB Star 1926 Starachowice
SIEKIERZYŃSKI Dorian - ŁKS Orlęta Łuków
 
Kat. 54 kg. 1. SKUZA Jakub - Pięściarz Warszawa
2. JANKOWSKI Alan - KS Spartan Knurów
3. RYBARCZYK Oskar - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
KŁOSEK Adrian - KS Sako Gdańsk
5-7 STRZELECKI Bartosz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KOZIEŁ Jakub - BKS Jastrzębie Zdrój
STACHOWIAK Patryk - Szamotuły Boxing Team
 
Kat. 56 kg. 1. STEMPNIEWSKI Łukasz - KSW Tygrys Elbląg
2. PERKOWSKI Szymon - BKS Hetman Białystok
3. MUELLER Oliwier - KS Wisła Tczew
LUDTKE Gracjan - PKS Gwardia Szczytno
5-8 SZITERLY Kamil - BKS Olimp Szczecin
SZCZOT Eryk - KS Ziętek Team Kalisz
URBANIAK Kamil - Akademia Sportu Gniezno
RUCIŃSKI Dawid - RMKS Rybnik
9-12 HALINIAK Jakub - GKS Boxeo Dąbrowa Chełmińska
SZLACHTA Konrad - DKB Dzierżoniów
KARACZUN Wiktor - BKS Skorpion Szczecin
WRONA Kacper - UKS Bokser Chojnice
 
Kat. 59 kg. 1. SZOT Oliwier - LKS Myszków
2. SUMERA Aleksander - Imperium Boxing Wałbrzych
3. WRONA Adrian - Global Boxing Tarnów
KASPRZYK Kacper - DKB Dzierżoniów
5-8 ZINIEWICZ Gracjan - Kaczor Boks Team Wałbrzych
KACZYŃSKI Piotr - Gladiator Warszawa
KOZOŃ Jakub - Beniaminek Starogard Gdański
WOJCIECHOWSKI Kacper - BKS Olimp Szczecin
9-11 KOJRO Kamil - BKS Skorpion Szczecin
TORBA Igor - KS Ziętek Team Kalisz
PĘDZIWIATR Patryk - KS Ziętek Team Kalisz
 
Kat. 62 kg. 1. MIELCZARCZYK Maciej - PKS Gwardia Szczytno
2. KALISZ Oliwier - MLKS Sparta Złotów
3. CZYŻEWICZ Eryk - KS Boks Kolsko
MAZIJ Szymon - KS Boks Lubin
5-8 WITKOWSKI Przemysław - KSW Tygrys Elbląg
OKULKOWSKI Krystian - KS Górnik Polkowice
KRANZ Bartosz - KSW Tygrys Elbląg
GÓRNIK Michał - DKB Dzierżoniów
9. BIERNAT Patryk - KS Polkowice
 
Kat. 65 kg. 1. KOMAR Marceli - Sportry Walki Gostyń
2. WUDECKI Brajan - CKB Potężnie Ciechocinek
3. TROCKI Kacper - MLKS Sparta Złotów
DORSIGOV Zurab - BKS Tiger Łomża
 
Kat. 68 kg. 1. HOFMAN Damian - KS Garda Gierałtowice
2. GLEBKO Yurii - RKS Łódź
3. KUMOROWSKI Konrad - KKB RUSHH Kielce
MODRZEJEWSKI Maciej - PKS Gwardia Szczytno
5-8 FRĄCKIEWICZ Bartosz - BKS Tiger Łomża
BRZEZIŃSKI Mikołaj - KS Boxing Team Chojnice
SIEPKA Mikołaj - GWARDIA Wrocław
NIEZBRZYCKI Kacper - BKS Olimp Szczecin
9-11 LIPIEC Jan - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
RYSIUKIEWICZ Jakub - Kaczor Boks Team Wałbrzych
WOJTCZUK Karol - UOLKA Ostrów Mazowiecka
 
Kat. 72 kg. 1. BORUCKI Patryk - PKS Gwardia Szczytno
2. PARADA Kacper - BKS Skorpion Szczecin
3. GUMKOWSKI Norbert - BKS Tiger Łomża
DUL Dominik - KS Boxing Team Chojnice
5-7 KUBIK Maciej - KS SAKO Gdańsk
STALUSZKA Wiktor - KSW Róża Karlino
CIECHACKI Tomasz - KB Legia Chełmża
 
Kat. 76 kg. 1. KURYLENKO Iwan - BKS Orkan Gorzów Wielkopolski
2. KWIECIEŃ Bartosz - Sporty Walki Rawicz
3. DZIEWIĘCKI Paweł - 06 Kleofas AZS AWF Katowice
ZOMERSKI Rafał - Gwardia Wrocław
5-8 SZMAJDA Oliwier - MKSW Pomorzanin Toruń
GOLIŃSKI Rafał - KS Ziętek Team Kalisz
KRENCA Michał - BKS Olimp Szczecin
STANISŁAWCZYK Tobiasz- Piękni i Zdrowi Dzierżoniów
9. KULKA Mateusz - SSW Taurus Goleniów
 
Kat. 80 kg. 1. PIETRUKANIEC Damian - SSW Taurus Goleniów
2. GRACZYK Hubert - MLKS Sparta Złotów
 
Kat. 90 kg. 1. WIECZOREK Adrian - Szamotuły Boxing Team
2. LEWANDOWSKI Gracjan - BKS Skorpion Szczecin
3. PAWSKI Igor - MKS Start Grudziądz
ZDUN Marcin - KS Ziętek Team Kalisz
5. PAWŁOWSKI Dominik - BKS Skorpion Szczecin
 
Kat. 105 kg. 1. WACHOWIAK Igor - SKF Boksing Zielona Góra
2. OLKOWSKI Aleksander - UKS Bokser Chojnice
3. PIETRZYK Błażej - BTS Broń Radom
ŻMUDA Dominik - KKB RUSHH Kielce
5-7 HARAŚ Aleks - KS Wda Świecie
SITKO Rafał - UKS Boxing Sokółka
KOWALUK Łukasz - BKS Gorzów Wielkopolski
 
Klasyfikacja drużynowa:
 
1 PKS Gwardia Szczytno 19 pkt.
2 BKS Skorpion Szczecin 19 pkt.
3 KS Ziętek Team Kalisz 13 pkt.
4 BKS Orkan Gorzów Wielkopolski 9 pkt.
5 MLKS Sparta Złotów 9 pkt.
6 KS Boxing Team Chojnice 8 pkt.
7 BKS Olimp Szczecin 8 pkt.
8 BKS Hetman Białystok 8 pkt.
9 KS "Górnik" Polkowice 8 pkt.
10 KS Spartan Knurów 8 pkt.
11 DKB Dzierżoniów 7 pkt.
12 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 7 pkt.
13 KSW Tygrys Elbląg 7 pkt.
14 BKS Tiger Łomża 6 pkt.
15 SSW Taurus Goleniów 6 pkt.
16 Szamotuły Boxing Team 6 pkt.
17 KB Legia Chełmża 5 pkt.
18 SKF Boksing Zielona Góra 5 pkt.
19 Pięściarz Warszawa 5 pkt.
20 KS Garda Gierałtowice 5 pkt.
21 Sporty Walki Gostyń 5 pkt.
22 MOSM Tychy 5 pkt.
23 GKS Łokietek Brześć Kujawski 5 pkt.
24 LKS Myszków 5 pkt.
25 KS Cristal Białystok 4 pkt.
26 Sporty Walki Rawicz 4 pkt.
27 KKB RUSHH Kielce 4 pkt.
28 UKS Bokser Chojnice 4 pkt.
29 UKS Boxing Sokółka 4 pkt.
30 MKS Start Grudziądz 4 pkt.
31 BKS Jastrzębie Zdrój 4 pkt.
32 RKS Łódź 3 pkt.
33 KS Sako Gdańsk 3 pkt.
34 KS Copacabana Konin 3 pkt.
35 Imperium Boxing Wałbrzych 3 pkt.
36 Gladiator Warszawa 3 pkt.
37 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 pkt.
38 SKB Star 1926 Starachowice 3 pkt.
39 JKB Jawor Team Jaworzno 3 pkt.
40 Gwardia Wrocław 3 pkt.
41 ŁKS Orlęta Łuków 3 pkt.
42 CKB Potężnie Ciechocinek 3 pkt.
43 KS Wisła Tczew 3 pkt.
44 BTS Broń Radom 2 pkt.
45 06 Kleofas AZS AWF Katowice 2 pkt.
46 Kaczor Boks Team Wałbrzych 2 pkt.
47 Wilk Kościerzyna 2 pkt.
48 Global Boxing Tarnów 2 pkt.
49 KS Boks Kolsko 2 pkt.
50 UKS Unia Hajnówka 2 pkt.
51 KS Boks Lubin 2 pkt.
52 Boks Polonia Świdnica 2 pkt.
53 ZKB Jaskinia Lwa Ziębice 2 pkt.
54 KSW Róża Karlino 2 pkt.
55 Beniminek Starogard Gdański 1 pkt.
56 Akademia Sportu Gniezno 1 pkt.
57 RKB Boxing Radom 1 pkt.
58 KS Obra Zbąszyń 1 pkt.
59 Piękni i Zdrowi Dzierżoniów 1 pkt.
60 MKSW Pomorzanin Toruń 1 pkt.
61 KS Wda Świecie 1 pkt.
62 WKB Gryf Wejherowo 1 pkt.
63 UOLKA Ostrów Mazowiecka 1 pkt.
64 KS Raszyn 1 pkt.
65 RMKS Rybnik 1 pkt.
66 GKS Boxeo Dąbrowa Chełmińska 1 pkt.
 
Klasyfikacja okręgowa:
 
1 Wielkopolski 42 pkt..
2 Zachodniopomorski OZB 35 pkt..
3 Śląski OZB 33 pkt..
4 Dolnośląski OZB 30 pkt..
5 Warmińsko-Mazurski OZB 26 pkt..
6 Podlaski OZB 24 pkt..
7 Pomorski OZB 22 pkt..
8 Warszawsko-Mazowiecki OZB 20 pkt..
9 Kujawsko-Pomorski OZB 20 pkt..
10 Lubuski OZB 16 pkt..
11 Świętokrzyski OZB 10 pkt..
12 Lubelski OZB 3 pkt..
13 Łódzki OZB 3 pkt..
14 Małopolski OZB 2 pkt..
 
Nagroda dla najlepszego finalisty: Szot Oliwier - LKS Myszków
Nagroda za najładniejszą walkę finałową:
Hofman Damian – Garda Gierałtowice vs. Glebko Yurii – RKS Łódź
Najlepszy zawodnik K-P OZB: Lewandowski Adrian – Łokietek Brześć Kujawski
Najmłodszy finalista: Nowok Oliwier – Spartan Knurów
Niespodzianka Mistrzostw: Rośkowicz Bartłomiej – MOSM Tychy