Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

XXVI MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW KONIN 2019-KOMUNIKAT KOŃCOWY

W dniach 18-23.03.2019 r zostały rozegrane XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów w boksie.

Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski reprezentowało 8 zawodników, z których 3 zdobyło medale.. Ogromny sukces odniósł zawodnik BKS Radomiak Radom Paweł Brach, który w kategorii 52 kg. obronił zdobyty w zeszłym roku tytuł MIstrz Polski, jest to już trzeci jego tytul. Brązowe medale zdobyli Daniel Dołowy reprezentujący NOSiR Nowy Dwór Mazopwiecki w kategorii 60 kg. oraz Konrad Makowski z BTS 1920 Broń Radom w kategorii 64 kg.

Zarząd Warszawsko Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego składa serdeczne gratulacje zawodnikom za osiągnięte sukcesy i zdobyte medale oraz podziękowania trenerom za ogromny wkład i pracę włożoną w wyszkolenie zawodników.  JESZCZE RAZ GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY Z NADZIEJĄ NA JESZCZE WIĘKSZE SUKCESY.

 KOMUNIKAT KOŃCOWY

XXVI INDYWIDUALNNYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW

Konin 18 – 23.03.2019

W dniach 18 – 24.03 2019 r. w Koninie odbyły się 26 Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów. W zawodach udział wzięło 140 zawodników z 82 klubów, 15 Okręgowych Związków Bokserskich.

W poszczególnych kategoriach wagowych wystartowała następująca ilość zawodników:

Kat. 49 kg. 11 zawodników

Kat. 52 kg. 12 zawodników

Kat. 56 kg. 14 zawodników

Kat. 60 kg. 15 zawodników

Kat. 64 kg. 16 zawodników

Kat. 69 kg. 16 zawodników

Kat. 75 kg. 16 zawodników

Kat. 81 kg. 14 zawodników

Kat. 91 kg. 15 zawodników

Kat. 91+ kg. 11 zawodników

Klasyfikacja indywidualna:

Kat. 49 kg. 1. CIUREJA Gracjan - PTB Tiger Tarnów

2. BLEZIEŃ Gabriel - UKS Morsy Dębica

3. STĘPNIAK Michał - BKS Olimp Lublin

TOMALAK Mateusz - KB Zagłębie Konin

5-8 DEMBIŃSKI Oskar - CWZS Zawisza Bydgoszcz

PLECKE Jakub - KB Nokaut Włocławek

CHOLAJD Jakub - UKS Włókiennik Łódź

WRONA Hubert - KKB RUSHH Kielce

9-11 LUBECKI Sebastian - UKS Boxing Sokółka

DUDAJEK Emilian - RKB Boxing Radom

ZAJĄC Konrad - KS Korona Wałcz

Kat. 52 kg. 1. BRACH Paweł - BKS Radomiak Radom

2. PIOTROWSKI Mateusz - Imperium Boxing Wałbrzych

3. KACZMAREK Michał - UKS Włókiennik Łódź

DOBROWOLSKI Dmytro - MUKS Widzew Łódź

5-8 WITKOWSKI Julian - Niestowarzyszony

BUJAKOWSKI Wiktor - KS Górnik Sosnowiec

GAWŁOWSKI Damian - KS Ziętek Team Kalisz

KRYŻA Damian - KS Bombardier Gdynia

9-12 KOSZYK Bartosz - PTB Tiger Tarnów

GRANAT Dominik - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

JASTROWSKI Jakub - BSB Astoria Bydgoszcz

DYDEK Patryk - GSKS Płomień Minkowice

Kat. 56 kg. 1. SHOMILOV Andrii - KKB RUSHH Kielce

2. ZARZECZNY Benjamin - BKS Skorpion Szczecin

3. BRANECKI Fabian - CWZS Zawisza Bydgoszcz

TROJOK Daniel - TS Czarni Góral Żywiec

5-8 NIEWIADOMSKI Piotr - TS Wisła Kraków

PTAK Sebastian - UKS Morsy Dębica

KOŻYSZCZAK Dawid - Akademia Sportu Jakub Czaprowicz

RATAJCZAK Eryk - KS Gwardia we Wrocławiu

9-14 BASTA Maciej - PTB Tiger Tarnów

SZYDLAK Marcin - WKS Sokół Piła

KOTLĘGA Maciej - KS Boxing Team Chojnice

SKORUPA Artur - KB Puncher Cieszyn

WOJTALIK Daniel - BKS Radomiak Radom

DZIUWE Dawid - UKS Kontra Elbląg

Kat. 60 kg. 1. ZAMOJSKI Oliwier - BKS Concordia Knurów

2. KIRPSZA Kamil - UKS Boxing Sokółka

3. DZIWINA Jakub - UKS Berej Boxing Lublin

DOŁOWY Daniel - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

5-8 SKORUPA Szymon - KB Puncher Cieszyn

NICIŃSKI Marcin - KS Górnik Polkowice

LUBARSKI Kacper - RKS Łódź

MODZELEWSKI Jakub - KS Cristal Białystok

9-15 SOSNOWSKI ŁUKASZ - SKF Boksing Zielona Góra

DIDAEVI lman - MKS Start Grudziądz

WUDECKI Kamil - Fight Club Toruń

BAGIŃSKI Szymon - BKS Skorpion Szczecin

KRÓK Szymon - KS Garda Wicko

DZWONIARKIEWICZ Adam KB Zagłębie Konin

SZWAJDYCH Kacper - LKS Niedźwiedź Kętrzyn

Kat. 64 kg. 1. BRAZDYS Robert - KB Zagłębie Konin

2. CHUDOBIŃSKI Marcin - RKS Łódź

3. MAKOWSKI Konrad - BTS 1926 Broń Radom

OSIPOWICZ Karol - UKS Nowi Polnica

5-8 SZYMAŃSKI Krystian - BKB Łokietek Brześć Kujawski

PRYGA Igor - KS Rojek Kraków

ŻUCHOWSKI Jacek - KB Gladiator Brodnica

HŁADKO Wiktor - KB Champion Włocławek

9-16 SZUKIEŁOWICZ Michał - MOS Zatoka Braniewo

PRZEBINDA Łukasz - BKS Skorpion Szczecin

SZPAKOWICZ Filip - WKS Sokół Piła

KUCHAREWICZ Radosław - UKS Boxing Sokółka

ADAMSKI Przemysław - KS PACO Lublin

BRZOZOK Antoni - BKS Jastrzębie Zdrój

CZARNECK Piotr - KKB RUSHH Kielce

BARTOSZEK Dorian - Imperium Boxing Wałbrzych

Kat. 69 kg. 1. JARLIŃSKI Michał - KB Champion Włocławek

2. KRUKOWSKI Adrian - MKB Mazur Ełk

3. WOJTCZAK Dominik - KB Zagłębie Konin

BARANOWSKI Jakub - KS Gwardia we Wrocławiu

5-8 NOWETA Dominik - WKB Gryf Wejherowo

KUŚ Mateusz - ZKS Stal Rzeszów

NADOLSKI Rostysław - MUKS Widzew Łódź

SZELIŃSKI Michał - TS Wisła Kraków

9-16 SZYMAŃSKI Maksymilian - ŚKS Warta Śrem

MIKA Adam - BKS Orkan Gorzów Wielkopolski

CIOSEK Krystian - Niestowarzyszony

ŻMUDA Grzegorz - KS Korona Wałcz

BUJAŁA Jakub - RKB Boxing Radom

DOBRZYŃ Jakub - OSiR Suwałki

RYDZ Patryk - KS Garda Gierałtowice

ŁOBAS Kacper - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Kat. 75 kg. 1. KROTIUK Denys - UKS Adrenalina Wrocław

2. GUŹNICZAK Wojciech - KS Boks Poznań Team

3. GLEBKO Ivan - RKS Łódź

TRZASKOWSKI Marcin - SSW Taurus Goleniów

5-8 KRÓLIKOWSKI Gracjan - BKS Olimp Szczecin

PYTLAK Dawid - Stal Stalowa Wola Boxing Team

MARTYKA Kacper - Akademia Boksu Roberta Gortata

BARSKI Krystian - Sporty Walki Gostyń

9-16 BURZAK Karol - GSKS Płomień Minkowice

DYMKOWSKI Sebastian - UKS Kontra Elbląg

CIECHACKI Oliwier - KS Fight Club Toruń

WILK Konrad - Global Boxing Tarnów

ZIMOCH Jakub - SKF Boksing Zielona Góra

TIMOFIEJCZUK Adrian - BKS Hetman Białystok

SKWARSKI Sebastian - M&J KO Boxing Płońsk

TOMCZAK Bartosz - WKB Gryf Wejherowo

Kat. 81 kg. 1. ZAWIERUSZYŃSKI Damian BSB Astoria Bydgoszcz

2. BEREŹNICKI Mateusz - BKS Skorpion Szczecin

3. ISHCHUK Vladyslav - BKS Olimp Szczecin

IGNATOWICZ Juliusz - UKS Boxing Sokółka

5-8 OSTASZEWSKI Jan - UKS SMS Warszawa

BIEŃ Bartłomiej - KS Garda Gierałtowice

HONCZAR Daniel - KKB RUSHH Kielce

KILIAN Bartosz - Klub Boxing Trzemeszno

9-14 KOSZELA Mateusz - KS Ring Olsztyn

KAMIŃSKI Cyprian - OSiR Suwałki

DYRKACZ Wojciech - ZKS Stal Rzeszów

MOŚCICKI Maciej - ŁKS Orlęta Łuków

DRYWA Oskar - KKS Sporty Walki Poznań

POWESKA Kacper - KS Bombardier Gdynia

Kat. 91 kg. 1. STEFAŃSKI Bartosz - Heros Team Pabianice

2. MYKYTIUK Nazar - LKS Niedźwiedź Kętrzyn

3. GUŹLIŃSKI Kamil - Boks Polonia Świdnica

SUCHWAŁKO Maciej - OSiR Suwałki

5-8 ZOMKOWSKI Dawid - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KUREK Jakub - KS Górnik Sosnowiec

SZYKSZTUL Karol - KS Bombardier Gdynia

KLEBAN Adam - SKB Spartakus Szczecin

9-15 WOŹNIAK Igor - KS Copacabana Konin

GEZ Kacper - KS Cristal Białystok

BANDERA Rafał - BKS Orkan Gorzów Wielkopolski

PRZYSUCHA Jakub - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

SCHIEMAN Kamil - BSB Astoria Bydgoszcz

MĄDRZAK Aleksander - KB Zagłębie Konin

RADZIK Jakub - ASB Hetman Zamość

Kat. 91+ kg. 1. KOPERA Oskar - BKS Orkan Gorzów Wielkopolski

2. TOMALCZYK Dominik - KB Zagłębie Konin

3. SZMYD Szczepan - RKB Wisłok Rzeszów

NADŁONEK Szymon - Fight Club Koszalin

5-8 ROZWONKOWSKI Radosław KS SAKO Gdynia

WALESZCZYK Łukasz - UKS Boxing Sokółka

DOMURAD Jakub - GARDA Bełchatów

MARKOWSKI Wojciech - WKS Sokół Piła

9-11 PRUS Bartłomiej - MKS Avia Świdnik

ZALEWSKI Filip - BKS Tiger Łomża

JAMROZIAK Beniamin - KS Ziętek Team Kalisz

 

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA

1.

KB Zagłębie Konin

47

pkt.

2.

KKB RUSHH Kielce

31

pkt.

3.

RKS Łódź

30

pkt.

4.

UKS Boxing Sokółka

30

pkt.

5.

BKS Skorpion Szczecin

24

pkt.

6.

KB Champion Włocławek

23

pkt.

7.

UKS Morsy Dębica

20

pkt.

8.

CWZS Zawisza Bydgoszcz

18

pkt.

9.

MUKS Widzew Łódź

18

pkt.

10.

BKS Olimp Szczecin

18

pkt.

11.

UKS Włókiennik Łódź

18

pkt.

12.

KS Gwardia we Wrocławiu

18

pkt.

13.

KS Górnik Sosnowiec

16

pkt.

14.

TS Wisła Kraków

16

pkt.

15.

KS Bombardier Gdynia

16

pkt.

16.

PTB Tiger Tarnów

15

pkt.

17.

BKS Concordia Knurów

15

pkt.

18.

BKS Orkan Gorzów Wielkopolski

15

pkt.

19.

BKS Radomiak Radom

15

pkt.

20.

UKS Adrenalina Wrocław

15

pkt.

21.

Heros Team Pabianice

15

pkt.

22.

BSB Astoria Bydgoszcz

15

pkt.

23.

KS Boks Poznań Team

12

pkt.

24.

Imperium Boxing Wałbrzych

12

pkt.

25.

MKB Mazur Ełk

12

pkt.

26.

LKS Niedźwiedź Kętrzyn

12

pkt.

27.

BTS 1926 Broń Radom

10

pkt.

28.

TS Czarni Góral Żywiec

10

pkt.

29.

NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki

10

pkt.

30.

Fight Club Koszalin

10

pkt.

31.

UKS Nowi Polnica

10

pkt.

32.

RKB Wisłok Rzeszów

10

pkt.

33.

UKS Berej Boxing Lublin

10

pkt.

34.

BKS Olimp Lublin

10

pkt.

35.

OSiR Suwałki

10

pkt.

36.

SSW Taurus Goleniów

10

pkt.

37.

Boks Polonia Świdnica

10

pkt.

38.

KS Rojek Kraków

8

pkt.

39.

Stal Stalowa Wola Boxing Team

8

pkt.

40.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

8

pkt.

41.

KB Nokaut Włocławek

8

pkt.

42.

ZKS Stal Rzeszów

8

pkt.

43.

WKS Sokół Piła

8

pkt.

44.

KB Puncher Cieszyn

8

pkt.

45.

WKB Gryf Wejherowo

8

pkt.

46.

KS Cristal Białystok

8

pkt.

47.

Stow. Akademia Boksu R. Gortata

8

pkt.

48.

KS Garda Bełchatów

8

pkt.

49.

Akademia Sportu Jakub Czaprowicz

8

pkt.

50.

KS Garda Gierałtowice

8

pkt.

51.

KS Sako Gdynia

8

pkt.

52.

KS Górnik Polkowice

8

pkt.

53.

BKB Łokietek Brześć Kujawski

8

pkt.

54.

SKB Spartakus Szczecin

8

pkt.

55.

UKS SMS Warszawa

8

pkt.

56.

Sporty Walki Gostyń

8

pkt.

57.

Klub Boxing Trzemeszno

8

pkt.

58.

KB Gladiator Brodnica

8

pkt.

59.

KS Ziętek Team Kalisz

8

pkt.

60.

UKS Kontra Elbląg

0

pkt.

61.

BKS Hetman Białystok

0

pkt.

62.

BKS Tiger Łomża

0

pkt.

63.

KS Ring Olsztyn

0

pkt.

64.

MKS Start Grudziądz

0

pkt.

65.

Global Boxing Tarnów

0

pkt.

66.

BKS Jastrzębie Zdrój

0

pkt.

67.

KS Fight Club Toruń

0

pkt.

68.

KS PACO Lublin

0

pkt.

69.

SKF Boksing Zielona Góra

0

pkt.

70.

MKS Avia Świdnik

0

pkt.

71.

SKS Warta Śrem

0

pkt.

72.

MOS Zatoka Braniewo

0

pkt.

73.

KKS Sporty Walki Poznań

0

pkt.

74.

ASB Hetman Zamość

0

pkt.

75.

GSKS Płomień Minkowice

0

pkt.

76.

KS Boxing Team Chojnice

0

pkt.

77.

KS Garda Wicko

0

pkt.

78.

KS Copacabana Konin

0

pkt.

79.

ŁKS Orlęta Łuków

0

pkt.

80.

RKB Boxing Radom

0

pkt.

81.

M&J KO Boxing Płońsk

0

pkt.

82.

KS Korona Wałcz

0

pkt.

 

 

KLASYFIKACJA OKRĘGOWA

 1.

Wielkopolski OZB

107

pkt.

2.

Łódzki OZB

89

pkt.

3.

Kujawsko-Pomorski OZB

80

pkt.

4.

Zachodniopomorski OZB

70

pkt.

5.

Śląski OZB

65

pkt.

6.

Dolnośląski OZB

63

pkt.

7.

Podlaski OZB

48

pkt.

8.

Podkarpacki OZB

46

pkt.

9.

Warszawsko-Mazowiecki OZB

43

pkt.

10.

Pomorski OZB

42

pkt.

11.

Małopolski OZB

39

pkt.

12.

Świętokrzyski OZB

39

pkt.

13.

Warmińsko-Mazurski OZB

24

pkt.

14.

Lubelski OZB

20

pkt.

15

Lubuski OZB

15

pkt.