ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

DRODZY  ZAWODNICY, TRENERZY, SĘDZIOWIE, DZIAŁACZE ORAZ  WSZYSCY SYMPATYCY BOKSU NA MAZOWSZU.

Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei oraz radości ze Zmartwychwstania Pańskiego.

To czas kiedy wspólnie zasiadamy przy świątecznym stole, na którym najważniejsze miejsce zajmuje baranek i pisanki, które są symbolami pomyślności, obfitości i odradzającego się życia.

Tegoroczne święta będą inne niż kiedykolwiek. Nie będzie kościołów pełnych wiernych, drogi krzyżowej, tradycyjnej procesji. Nie będzie wspólnych spotkań w gronie rodzinnym, wspólnego świętowania.

Przed nami trudny egzamin z odpowiedzialności,  i solidarności ale jesteśmy pewni że razem go zdamy.

Jako Zarząd Warszawsko - Mazowieckiego OZB życzymy Wam wytrwałości w tej jakże ciężkiej dla nas sytuacji, spokoju ducha i przede wszystkim zdrowia bo ono jest najważniejsze.

Życzymy również aby ten czas był czasem przemian serc, czasem odradzania się wiary.

By stał się źródłem wzmacniania miłości i szacunku do drugiego człowieka.

Niech te święta, które niosą odrodzenie , napełnią Was Wszystkich pokojem, niech dadzą siłę w pokonywaniu trudności i pozwolą z ufnością patrzeć w przyszłość.

Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego

Okręgowego Związku Bokserskiego.