Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

 

KALENDARZ IMPREZ WM OZB NA  2024 ROK

 

Styczeń 

15 - 24 zgrupowanie szkoleniowe                                                              - Chotowa.

Luty    

10-11  - 90 "Granda na Pięści                                                                         Warszawa

17  -      II Memoriał Grzegora Skrzecza                                                       Warszawa      

25  -  XXVIISuzuki Boxing Night                                                                     do ustalenia

29.02-12.03 - II Turniej Kwalifikacyjny do IO Paryż 2024                                Włochy 

Marzec   

09-10 - Międzynarodowy Ciechanowski Turniej Bokserski                             Ciechanów

            i Kwalifikacje do Mistrzostw Mzowsza Kadetów

14-17 I Turniej kwalifikacyjny do OOM kadetek (K)                                         do ustalenia

16-17. 91 "Warszawska Granada na Pięści"                                                 Warszawa

23-24   Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych                                 OSiR Mokotów

do 24  - Zakończenie eliminacji okręgowych do OOM (M) 

Kwiecień 

02-15 Mistrzostwa Europy Juniorów ME U–18 (K + M)                                     Porec, Chorwacja

04-07 II Turniej kwalifikacyjny do OOM kadetek (K)                                          do ustalenia

13-17 Obóz przygotowawczy do finałów OOM                                                   do ustalenia

13-14 - 91 Warszawska Granda na Pięści                                                     Warszawa              

20-21 - Mistrzostwa Warszawy Juniorów/P.Skrzecz zaprasza                    Warszawa/WOM/

15-29 Mistrzostwa Europy Seniorów ME Elite (K + M)                                      Belgrad, Serbia

19 Suzuki Boxing Night XXVIII                                                                           do ustalenia

22-28 Finały OOM Kadetek i Kadetów (K + M)                                                  Dolnośląskie

Maj 

 10  - Suzuki Boxing Night XXIX                                                                          do ustalenia

11 Turniej im. Józefa Grudnia                                                                   Nowy Dwór Mazowiecki

11 - 12 - 92 "Warszawska Granda na Pięści"                                                      Warszawa

18-19 - II Turniej im. Teddy Pietrzykowskiego                                                         Ząbki

18 -    Turniej z okazju 10-cio lecia UKS Gladiator Warszawa                       Rembertów

23.05-3.06  - III Turniej Kwalifikacyjny do IO Paryż 2024                                    Bangkok, Tajlandia

25-26 - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów                                                            do ustalenia

30.05-07.06 XXXIX MTB im. Feliksa Stamma                                                     Warszawa       

Czerwiec  -

01-05 -  Obóz przygotowawczy do Mistrzostw Polski Juniorów                  do ustalenia

08-09 -  Mistrzostwa Mazowsza Młodzików /P.Skrzecz zaprasza                 Warszawa/WOM/

10-16  - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów U-18 (K + M)                            Ciechocinek

15 - 19 - Obóz przygotowawczy do Mistrzostw Polski Mlodzików                       do ustalenia

19-30 - Mistrzostwa Europy Kadetów (K + M)                                                     Sarajewo, Bośnia i Hercegowina

 

 

Lipiec

Akcja LATO WM  OZB

do ustalenia Mistrzostwa Europy Młodzików (K + M)                                           Assisi, Włochy

26.07-11.08  - XXXIII Letnie Igrzyska Olimpijskie                                                Paryż, Francja   

Sierpień    

19-28 - Obóz szkoleniowy kadr WM OZB                                                        do ustalenia

Wrzesień  

01-08  - XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet                                  Gliwice

01-08 -  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-23 (K + M)                                      do ustalenia

12-19 - Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików                                           Ciechocinek

13-15  - XXVIII MTB Copernicus Boxing Cup im. Zygmunta Krygiera                Toruń

20-28  - XII Memoriał im. Leszka Drogosza                                                         Kielce

27 -  Suzuki Boxing Night XXX                                                                            do ustalenia

29 -  IV Festiwal Boksu                                                                                        Warszawa

Październik   

  06-13 -  Puchar Polski U-15, U-17 (K+ M)                                                        do ustalenia

10-21   Młodzieżowe Mistrzostwa Europy ME U-22 (K + M)                               Sofia, Bułgaria

20.10-06.11 -  Mistrzostwa Świata Juniorów U–18 (K+M)                                  Porec, Chorwacja

25  - Suzuki Boxing Night XXXI                                                                           do ustalenia  

                                     

Listopad   

17-23  - Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Elite (K + M)                            Wałbrzych

 23-24 -  Turniej im. Szczepana                                                                              Raszyn

Grudzień  

06 - Suzuki Boxing Night XXXII                                                                            do ustalenia

      Turniej im. Kazimierza Paździora                                                                       Radom

                       

Kalendarz może być uzupełniony przez dopisanie turniejów organizowanych przez kluby WM OZB