Warszawsko-mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski

KOMUNIKAT NR.5/2024 R. WYDZIAŁU SPORTOWEGO WM OZB

KOMUNIKAT NR.5/2024

WYDZIAŁU SPORTOWEGO  WM OZB

 

Wydział Sportowy WM OZB informuje że w  dniach 2-3.03.2024 (sobota-niedziela) w klubie Akademia Walki przy ulicy Kinowej 19, odbędzie się XXXVIII Turniej Paweł Skrzecz Zaprasza Na Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży organizowany przez Akademię Walki oraz Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski.


Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem wiadomości na maila akademia@akademiawalki.com w nieprzekraczalnym terminie do 27.02.2024.

 

UWAGA!!!

 Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników, przy dużej ilości zgłoszeń.

Obowiązkowo w treści maila należy wpisać:
- imię i nazwisko zawodnika
- waga
- wiek - rocznik
- liczba rozegranych walk
- nazwa klubu

Prawo startu mają wszystkie kategorie wiekowe, a także adepci, którzy toczyć będą walki sparingowe. Każdy zawodnik musi posiadać aktualne badania od lekarza sportowego oraz orzeczenie, że jest zdolny do treningów i do brania udziału w zawodach. Ze względu na bezpieczeństwo, seniorzy dodatkowo startują w kaskach ochronnych na głowę, Ci którzy się do tego nie dostosują nie zostaną dopuszczeni do zawodów. Przypominamy, że opłata startowa dla seniorów i seniorek to 80 zł płatne gotówką w dniu zawodów na recepcji klubu.

W trakcie trwania turnieju przyznamy szczególne wyróżnienia :
- Najlepszy zawodnik Turnieju
- Najlepsza zawodniczka Turnieju
- Najlepszy klub Turnieju

Kto pierwszy ten lepszy
Turniej odbywać się będzie z udziałem publiczności, dodatkowo zapraszamy na relację online, która będzie prowadzona na naszym Facebooku.